Loading...

Ziyaretler

Yabancılar

Türk Tarih Müzesi’nin ziyaretçileri arasında farklı ülkelerden kişiler de olacaktır. Yabancılar Türk Tarihini ve kültürünü plastik sanatlar ve heykeller aracılığıyla öğrenme şansı bulacaklardır.

Şehir Dışından TurlarTürk Tarih Müzesi’ne şehir dışından turlar düzenlenmektedir. Farklı sayıda insandan ve yaş gurubundan oluşan insanlar gruplar halinde müzeyi gezebilecekler, Türk tarihini bütüncül bir şekilde plastik sanatlar ve heykeller aracılığıyla öğrenme şansı bulacaklardır.

OkullarAnkara ve çevre illerdeki ilkokullar, ortaokullar, liseler ve üniversitelerden gelecek olan öğrenciler Türk Tarih Müzesi’ni ziyaret edebileceklerdir. Tüm öğrenciler, Türk tarihini bütüncül bir şekilde plastik sanatlar ve heykeller aracılığıyla öğrenme şansı bulacaklardır.

Dernekler ve STKlarTürk Tarih Müzesi’nin ziyaretçileri arasında farklı derneklerden ve STK’lardan ziyaretçiler de bulunacaktır. Dernek ve STK’lardan ziyaretçiler Türk Tarihini ve kültürünü plastik sanatlar ve heykeller aracılığıyla öğrenme şansı bulacaklardır.